top of page

CHCEŠ VÍCE INFORMACÍ
Z PRAXE DENTÁLNÍ HYGIENY?

ADH ČR vydává odborný časopis DH SPECTRUM 4x ročně. Uvnitř každého čísla najdeš řadu článků od renomovaných autorů z oboru, získáš informace o aktuálním dění, sdílíme šikovné rady pro soukromou praxi a přečteš si rozhovory se zkušenými odborníky nejen z oboru dentální hygieny. Jak víš, existuje řada diagnóz, které si žádají specifický přístup v oblasti péče dentální hygieny. Čeká Tě také poradna z oblasti aktuálně platné legislativy a doporučení pro praxi.

Screenshot 2023-10-09 at 17.37.28.png
Screenshot 2023-03-13 at 20.48.26.png
Screenshot 2023-03-01 at 11.32.43.png

ZÍSKEJ PŘEDPLATNÉ AŽ NA 3 ROKY ZDARMA.

DH SPECTRUM

REGISTRUJ SE
A PO DOBU STUDIA ZÍSKÁŠ PŘEDPLATNÉ ZDARMA!

Můžeš se těšit na první číslo!

 

*Odesláním registračního formuláře souhlasíš s využitím uvedených údajů pro marketingové účely ADH ČR dle požadavků GDPR.

JAKÉ VÝHODY ZÍSKÁŠ DÍKY ČLENSTVÍ V ADH ČR?

CHCEŠ SE ZAPOJIT DO FORMOVÁNÍ OBORU DENTÁLNÍ HYGIENY? ADH ČR dlouhodobě usiluje o profesionalizaci oboru dentální hygieny. Všem členům nabízíme možnost spolupodílet se na formování oboru dentální hygieny.

Více členů = silnější hlas pro veřejnou diskusi a hájení zájmů oboru DH.

 

CHCEŠ SE DÁLE VZDĚLÁVAT A UŠETŘIT NA KURZOVNÉM? Věříme, že díky kontinuálnímu a pravidelnému vzdělávání lze udržet vysoký standard péče. Asociace poskytuje záštitu vzdělávacím akcím, které splní vysoké nároky na obsahovou kvalitu. Naši členové mohou čerpat slevy na vstupném na akce, které pořádá asociace samostatně nebo formou poskytnuté záštity. Kdo má zájem udržovat své znalosti na vysoké úrovni, členství v asociaci zajistí přehled o dostupných vzdělávacích akcích a významné úspory na kurzovném.

CHCEŠ SI OTEVŘÍT SVOU ODBORNOU PRAXI? Členové asociace získávají podporu pro svou odbornou praxi, ať už v roli zaměstnance nebo podnikatele. Naši členové mohou plně využívat odborné, ekonomické i právní poradny. Asociace dlouhodobě spolupracuje se zkušeným právníkem pro oblast zdravotnictví.  Veškeré legislativní novinky zpracováváme tak, aby členům šetřili čas a byly snadno aplikovatelné. Otevření odborné praxe je poměrně náročný administrativní proces. Připravili jsme pro naše členy podrobný manuál, co a jaké formuláře je potřeba podat. 

CHCEŠ MÍT PŘÍSTUP KE SPECIÁLNÍM SLEVÁM? Díky spolupráci s partnery asociace, získávají naši členové možnost čerpat z široké nabídky výhod a slev. Aktuální přehled publikujeme formou katalogu, který je aktualizován 1x ročně. Aktuální přehled ke stažení ZDE.

CHCEŠ SE DÁLE VZDĚLÁVAT A MÍT VŠE PŘEHLEDNĚ PO RUCE? ADH ČR nabízí svým členům vstup do zaheslované sekce webu, kde jsou k dispozici nahrávky webinářů, knihovna přednášek, archiv všech čísel odborného časopisu DH SPECTRUM, legislativní přehledy, šablony a formuláře pro založení soukromé praxe. Doporučení pro řešení legislativních nařízení pro každodenní praxi DH a mnohem více užitečných informací, které Ti usnadní provozní záležitosti a Ty se budeš moci soustředit na své klienty. 

Výhody členství v Asociace DH ČR

PŘIHLAŠ SE DO ASOCIACE
ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO STUDENTY
1 000 KČ/ROK
 

Obnovení členství

bottom of page