Aktuality

Prezidium ADH ČR rozhodlo, že většina informací, která je za normálních okolností k dispozici výhradně členům ADH ČR, bude během krizové situace související s pandemií koronaviru, zpřístupněna všem v sekci aktuality pro veřejnost a na našem FB a IG.

Aktuální přehled státních podpor pro DH

Připravili jsme pro Vás ve spolupráci firmou  IMEK s.r.o. přehled podpor, které lze v současné době pro DH využít.

 

 

Více informací »

HDVI - webináře - souhrn

Série webinářů: Zubní praxe v době pandemie Covid19

Více informací »

Aktuální informace z MPSV, MPO a MF ČR

Aktuálně zveřejňujeme "Pracovně-právní desatero" z MPSV. Jedná se o shrnující materiál, který je výsledkem týdenní práce zástupců zaměstnavatelů a odborů, a který bude dále řešen v dalších dnech. Z tabulky je zřejmé co je již schváleno a co čeká na poslance. 

Více informací »

Dotazy Covid - 19 a DH z pohledu právníka

Dentální hygiena patří mezi činnosti odkladné a zároveň vysoce rizikové z hlediska přenosu nákazy a za současného nedostatku OOP. Momentální situace spojená s pandemií koronaviru vyvolává v řadách dentálních hygienistek mnoho otázek. Prezidium ADH ČR vybralo nejčastější z nich a požádalo o názor právníka JUDr. Falbra:

Více informací »

Speciální nabídka pro členy ADH - podpora od státu pro podnikatele

Ve snaze ulehčit členům ADH ČR současnou složitou situaci, připravili jsme ve spolupráci s Institututem medicinské ekonomiky speciální nábídku, která usnadní čerpání výhod z programů COVID II a Antivirus.

Více info zde.

Prezidium ADH ČR

Více informací »