Pozvánka na Jarní konferenci ADH ČR 2020

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

oznamujeme, že z důvodu šíření nákazy COVID -19 a z toho plynoucí nejistoty jsme nuceni zrušit Jarní konferenci a Sněm ADH ČR - akce plánované na 17.-18.4.2020.

Pokud jste již na Jarní konferenci nebo sněm ADH ČR přihlášeni, Vaše registrace zůstává platná.

Pokud si přejete registraci na Jarní konferenci ADH ČR zrušit, kontaktujte naši asistentku Mgr. Terezu Kopáčovou na asistentka@asociacedh.cz. Registrační poplatek Vám bude vrácen v plné výši.

Pokud jste přihlášeni na Sněm ADH ČR a budete muset účast zrušit a již máte zaplacený oběd, kontaktujte taktéž Mgr. Kopáčovou na asistentka@asociacedh.cz. Platba za oběd Vám bude zaslána zpět a účast na Sněmu ADH ČR se stornuje.

Snažili jsme se do poslední chvíle vyčkávat a doufat, že k tomuto kroku nebudeme muset přistoupit, protože plánování, příprava a organizace obou akcí nás stála mnoho úsilí. Bohužel, musíme se přizpůsobit realitě a nadále doufat, že se vše brzy stabilizuje.

V současné době vyjednáváme o náhradním termínu, o kterém Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Jarní konference ADH ČR 2020

Prezidium ADH ČR zve všechny dentální hygienistky, zubní lékaře a další zájemce z řad odborné veřejnosti na Jarní konferenci ADH ČR, která bude tento rok spojena s oslavou 20. výročí vzniku ADH ČR.

 

Odborná konference se bude konat v pátek 17.4.2020 nově v hotelu Olšanka v Praze: https://www.hotelolsanka.cz/

Více informací naleznete zde.