Naše akce

 

Jarní odborná konference se bude konat v pátek 14.4. a  je určena pro všechny zájemce, není podmínkou být členem asociace, ale členové asociace mají zvýhodněnou cenu.

Po skončení konference se bude konat společenský večer, tentokrát v sídle společnosti Herbadent. Doprava bude zajištěna zdarma. Opět se  můžete těšit na zábavný soutěžní kvíz s hodnotnými cenami pro vítěze. Jako vždy nebude chybět dobré jídlo a  pití, hudba ani tanec. V případě zájmu o účast je nutné se závazně přihlásit v elektronické přihlášce.

 

Sněm ADH ČR 2023 se bude konat v sobotu  15.4. a je určen pouze pro členy. Letos bude opět volební. Volit se bude prezident, člen prezidia a 2 členové edukační komise.

Kandidátní listiny pro uchazeče  na volené posty neleznete na www.asociacedh.cz v sekci pro

členy. Bližší podrobnosti související s výkonem funkcí naleznete ve stanovách.  Kandidátky můžete odesílat na info@asociacedh.cz. Termín pro odeslání kandidátek je 19.3.2023.

Přehled kandidátů bude zveřejněn na webových stránkách asociace do konce března.  

Připomínáme, že dle platných stanov je účast na sněmu pro každého člena asociace povinná. V případě neúčasti je povinností každého člena delegovat svůj hlas prostřednictvím plné moci na jiného člena ADH ČR, případně je možné udělit plnou moc komukoliv z vedení ADH ČR nebo jiného orgánu. Dle platných stanov lze takto učinit max. 2x v průběhu 3 let. Potřetí je člen povinen se sněmu zúčastnit osobně.

Dále připomínáme, že na sněmu 2021 bylo na základě rozsáhlé diskuze  odhlasováno následující usnesení:

 „Přítomnými bylo odhlasováno, že pokud se člen třikrát po sobě nedostaví osobně na sněm, bude mu navýšen  členský příspěvek o 500 Kč. Před tím obdrží upozorňující email."

Kandidátní listiny, vzor plné moci, programy akcí a další informace naleznete po přihlášení na https://www.asociacedh.cz/nase-akce/

Pozor! Oběd na konferenci je zahrnutý v ceně, oběd na sněm je nutné zaškrtnout v přihlášce a uhradit předem. Cena je 250 Kč  (4-chodové menu+ voda s citronem). Dokupování obědů na místě nebude možné.

Termín uzávěrky je  do půlnoci 26.3. 2023!

Těšíme se na Vás!

Prezidium ADH ČR

Pozvánku na konferenci naleznete zde.

Program na konferenci naleznete zde.

Medailonky přednášejících naleznete zde.