Nabídky partnerů ADH ČR

Kupóny na 20% slevu na nákup Oral-B

Sleva 10% na produkty profylaxe u Henry Schein


Nabídka Beldental - jaro 2022


Nabídka Henry Schein Dental - prosinec 2021


Aktuální nabídka stříbrného partnera ADH ČR, společnosti EMS


Nabídka CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. - platnost do 31. 8. 2020


Nabídka zlatého partnera, společnosti Henry Schein


 

Vážené členky, vážení členové,

v rámci Světového dne ústního zdraví 2020 pro Vás, členy ADH ČR, připravila společnost Herbadent velmi zajímavou akci. Pro každého Vašeho pacienta, kterého ošetříte v týdnu od 16.3. do 20.3. dostanete zdarma kartáček Herbadent.

Pokud máte zájem se do akce zapojit, kontaktujte nás na emailové adrese info@asociacedh.cz. Do emailu je nutné uvést jméno, kontakt a adresu, na kterou si budete přát kartáčky doručit.

Do akce je možné se přihlásit nejpozději do 27.1.2020.

Prezidium ADH ČR

 

Nová vlna soutěže o vouchery na DH
Podrobnosti naleznete zde.

 

Níže naleznete katalog produktů společnosti Oral-B.
Naleznete zde.

 

Speciální nabídka partnera ADH ČR - společnosti Philips
Naleznete zde.

 

Využijte slevu 20% na seminář doc. MUDr. Evy Kovaľové, PhD. na téma MANAGEMENT OŠETŘENÍ RIZIKOVÉHO PACIENTA S FOKÁLNÍ INFEKCÍ V ZUBNÍ AMBULANCI.

Pro velký zájem jsme přidali nový termín semináře doc. MUDr. Evy Kovaľové, PhD. na téma MANAGEMENT OŠETŘENÍ RIZIKOVÉHO PACIENTA S FOKÁLNÍ INFEKCÍ V ZUBNÍ AMBULANCI. Podrobnosti najdete v pozvánce zde. Přihlásit se můžete přímo na stránkách www.jps.cz/akademie/

Termín přednášky je 18.5.2019 a při přihlášení do 18.4.2019 můžete využít 20 % slevu.

 

Zapojte se do programu OralB a získejte balíček pro dentální hygienistky plný informačních materiálů a vzorků zdarma. Více info zde.

 

10% sleva na nákup zboží u společnosti Dentamed - využijte slevu 10% na nákup zboží u společnosti Dentamed. Sleva se vztahuje pouze pro členy ADH ČR a je platná po celý rok 2019.

 

Využijte speciální nabídku společnosti KaVo Kerr na nákup přístroje PROPHYflex 4

Pro rok 2019 se společnost KaVo Kerr stala oficiálním partnerem ADH ČR. Při příležitosti Jarní konference a sněmu jsme pro Vás, člena ADH, připravili speciální nabídku na nástroj KaVo PROPHYflex 4. Více informací o přístroji PROPHYflex 4 naleznete na webu KaVo zde.

Ceníková cena PROPHYflex 4: 31.787 Kč včetně DPH

Speciální cena pro členy ADH při objednání na Jarní konferenci či sněmu (12. a 13.4.2019): 22.251 Kč včetně DPH

Objednávku lze realizovat pouze ve dnech 12. a 13.4.2019 na stánku KaVo v rámci Jarní konference a sněmu ADH ČR. Při objednávce je nutné sdělit kompletní dodací a fakturační údaje (vaše nebo vašeho zaměstnavatele). Dále je nutné uvést jméno distributora, přes kterého Vám bude objednávka fakturována a dodána. Seznam oficiálních KaVo dealerů v ČR:

  • Dentamed
  • Henry Schein
  • Schafferová
  • Smrček

Těšíme se na viděnou na Jarní konferenci a sněmu ADH ČR!
KaVo Kerr Czech Republic

 

10% sleva na nákup zboží u společnosti Profimed - využijte slevu 10% na nákup zboží u společnosti Profimed. Sleva se vztahuje pouze pro členy ADH ČR a je platná po celý rok 2019.


Společnost GSK poskytne všem členům ADH ČR vzorky produktů do ordinace zdarma. V případě zájmu kontaktujte reprezentanta GSK pro Váš region. Seznam reprezentantů společnosti GSK naleznete zde.

 

Produktový katalog společnosti EMS naleznete zde.