Dotazník k atestační práci

Dobrý den,

jmenuji se Karolína Floryková a pracuji na ortodontickém oddělení FN u Sv Anny v Brně. Protože je dentální hygiena mou vášní a věnuji se jí už 6 let, vybrala jsem si jako téma své atestační práce právě hygienu v ortodoncii. Součástí mé práce bude i dotazníková studie, jejíž část bude zaměřena právě na Vás - dentální hygienistky a hygieniky (nebo jak se páni označují).

Dotazník jsem již odeslala Vám všem, kteří máte uveřejněn na stránkách ADH kontakt. Z pochopitelných důvodů není možné, aby mi ADH poskytlo emaily všech členů, proto bych Vás všechny ráda poprosila o pomoc touto cestou. Pokud budete ochotni podpořit tuto dotazníkovou studii, budu velmi vděčná, když mi emailem napíšete Vaši emailovou adresu a já Vám následně zašlu k dotazník, jehož vyplnění Vám zabere jen pár minutek. Není bohužel možné uveřejnit pouze link z důvodu nutnosti vypočítat návratnost dotazníků. Proto potřebuji konkrétní kontakty. Tyto kontakty samozřejmě nebudu nikomu poskytovat.

Věřím, že moje práce bude následně použitelná a obohacující i pro Vás, jako zajímavý materiál. Pokud jste mi dotazník již vyplnili, moc děkuji :).

Děkuji za budoucí spolupráci a přeji krásný den, s pozdravem MDDr. Karolína Floryková (karolina.florykova@gmail.com),

PS: moc bych chtěla poděkovat ochotnému vedení ADH, které mi velmi pomohlo a umožnilo mi tento příspěvek vložit na web bezplatně :) Děkuji :)