DH Spectrum

DH Spectrum je interní odborný elektronický magazín, který pro Vás od března 2017 připravuje ADH ČR. Magazín DH Spectrum je jediný magazín v ČR věnovaný dentální hygieně.

Jedná se o čtvrtletník, který přináší pestrou směs témat pro praxi dentální hygienistky. Do magazínu přispívají odborníci z oboru stomatologie, ale i z jiných souvisejících oborů. Prostor dáváme také všem zajímavým zkušenostem a nápadům, které by nás mohly obohatit. Příležitost publikovat poskytujeme také studentům, kteří chtějí zveřejnit své závěrečné absolventské a bakalářské práce.

Prostřednictvím magazínu DH Spectrum získávají čtenáři přehledné a aktuální informace týkající se oboru dentální hygiena a dalších souvisejících oborů.

V našich pravidelných rubrikách je čtenářům předkládán rozbor odpovědí na nejzajímavější dotazy zaslané do právní, odborné a ekonomické poradny.

„Jazykový koutek“, je zaměřen na prohlubování odborných jazykových znalostí v anglickém a německém jazyce.

Mezi pravidelné rubriky dále patří seriály na pokračování, kde jsou zpracována různá témata jako např. Osobnosti dentální hygieny, Školy pro DH – vznik, historie a současnost. Připravuje se téma partneři ADH ČR.

Díky interaktivní odkazům v obsahu je možné se v magazínu snadno pohybovat mezi jednotlivými články.

Naším cílem je, aby čtenář byl obohacen nejen po stránce odborné, ale aby zde našel také pobavení, příjemné zpestření a relaxaci.

Máte chuť přispět svým článkem nebo máte zajímavé fotografie z praxe? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Váš příspěvek zařadíme do některého z dalších čísel magazínu.

Své reakce, náměty a připomínky můžete zasílat na adresu:

dhspectrum@asociacedh.cz

Šéfredaktor magazínu: Pavla Pilneyová, DiS.

Tel.: 735 772 170

Magazín DH Spectrum je jednou z výhod člena ADH ČR a je přístupný jen členům po přihlášení.  Dále je distribuován do všech škol pro DH a slovenským kolegyním členům ADHS (Asociáciácia dentálnych hygieničiek v Slovenskej republike).

Závěrečné upozornění:

ADH ČR je výlučným vykonavatelem majetkových práv autorských ve vztahu k obsahu magazínu DH Spectrum a jakékoli jeho užívání, včetně kopírování a sdělování veřejnosti je bez výslovného souhlasu ADH ČR zakázáno.