Aktualita 2.12. 2019 - reakce prezidenta ČSK doc. Romana Šmuclera. Csc. na náš otevřený dopis

Reakce prezidenta ČSK doc. Romana Šmuclera. Csc. na náš otevřený dopis:

 

 

Vážené vedení Asociace dentálních hygienistek, 

dostal se ke mně z Facebooku od kolegů a hromadným emailem určeným oblastek ČSK Váš otevřený dopis snad určený pro představenstvo ČSK. I když mi nebyl adresován, dovolím si ho představenstvu předložit k informaci a k projednání, aby věděli, co jste jim veřejně napsali a eventuálně vám mohli odpovědět. Materiál jsem poskytl, s dovolením,  i našemu právníkovi, Mgr. Slavíkovi. 
 


S uctivým pozdravem 


doc.MUDr. Roman Šmucler, CSc. 
Česká stomatologická komora 
prezident

 

Naše odpověď:

Vážený pane prezidente,

děkujeme za Vaši odpověď.

Není nám přesně známo, jakým způsobem probíhá komunikace v rámci České stomatologiské komory a proč jste se dozvěděl o našem dopise až způsoby, o kterých píšete. Faktem je, že náš otevřený dopis byl odeslán na oficiální e-mailovou adresu České stomatologické komory  info@dent.cz, vycházeli jsme proto z toho, že jej mají členové představenstva k dispozici a dále, tak jak bylo v dopise avizováno, byl zveřejněn na internetových stránkách a na facebooku ADH.

Dopis a jeho přílohy byly určeny všem členům představenstva České stomatologické komory, tedy i Vám. Dopis prosím neváhejte poskytnout k vyjádření komukoli uznáte za vhodné. Jak již uvádíme v dopise, dovolujeme si požádat o vyjádření České stomatologické komory  s tím, že v zájmu transparentnosti a významu otázky její reakci zveřejníme.

S uctivým pozdravem

Lenka Velebilová, DiS.

Prezidentka ADH ČR